Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

25 marca 2019 14:39 | wersja 1 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Informacja z Zebrań Wiejskich w sprawie wyników wyboru Sołtysa i członków Rady Sołeckiej

W dniach od 18 do 22 marca 2019 r. w sołectwach Gminy Gaszowice odbyły się zebrania wiejskie, podczas których zostali wybrani Sołtysi oraz członkowie Rady Sołeckiej. Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów.


W dniu 18.03.2019 r. odbyło się zebranie wiejskie w sołectwie Gaszowice. W zebraniu uczestniczyło 39 mieszkańców. W wyniku przeprowadzonych wyborów tajnych sołtysem został Pan JOACHIM JEZUSEK. Natomiast do rady sołeckiej zostali wybrani: LAZAR ADAM, BIAŁEK JERZY, SŁOBODA JÓZEF, CICHOS KRYSTIAN, MAŃKA KATARZYNA, FAUCZ MARIA.


W dniu 19.03.2019 r. odbyło się zebranie wiejskie w sołectwie Piece. W zebraniu uczestniczyło 95 mieszkańców. W wyniku przeprowadzonych wyborów tajnych sołtysem została Pani GABRIELA OŚLIZŁO. Natomiast do rady sołeckiej zostali wybrani: SALWICZEK JADWIGA, MAZUREK ALFRED, DOBRZYŃSKA JUSTYNA, GRZYBEK KATARZYNA.


W dniu 20.03.2019 r. odbyło się zebranie wiejskie w sołectwie Szczerbice. W zebraniu uczestniczyło 51 mieszkańców. W wyniku przeprowadzonych wyborów tajnych sołtysem został Pan MIECZYSŁAW SZYMIK. Natomiast do rady sołeckiej zostali wybrani: KOWALSKI PIOTR, OCHOJSKA GABRIELA, HAŁAS HENRYK, HADAM TADEUSZ, CZYŻYK AGNIESZKA, KOSTECZKO BOŻENA.


W dniu 21.03.2019 r. odbyło się zebranie wiejskie w sołectwie Czernica. W zebraniu uczestniczyło 89 mieszkańców. W wyniku przeprowadzonych wyborów tajnych sołtysem został Pan ADAM MRÓZ. Natomiast do rady sołeckiej zostali wybrani WARŁO MAREK, PORWOŁ MONIKA, PAULUS DANUTA, CNOTA ARTUR, LUKOSZEK ANDRZEJ, KAWULOK JERZY.


W dniu 22.03.2019 r. odbyło się zebranie wiejskie w sołectwie Łuków Śląski. W zebraniu uczestniczyło 43 mieszkańców. W wyniku przeprowadzonych wyborów tajnych sołtysem została Pani BARBARA WATOŁA. Natomiast do rady sołeckiej zostali wybrani: APPEL JOANNA, MIELIMONKA ZENON, KOLOSKO ANTONI, KOPIEC PIOTR.

Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Gminy Gaszowice

Logowanie